PLENDE
unesco logo kwidzyn logo sztum
Rusza projekt "Przebudowa zabytkowych budynków gospodarczych na Przedzamczu zamku w Malborku wraz z ich dostosowaniem do funkcji kulturalno-edukacyjnych"Skarby Zamkowych Kolekcji - nowy projekt edukacyjny Muzeum Zamkowego w MalborkuEdukacja muzealna onlineStraty wojenne

Edukacja muzealna / Zaproszenie do udziału w międzynarodowym projekcie edukacyjnym


 

 

Muzeum Zamkowe w Malborku poszukuje chętnych do udziału w projekcie o charakterze historyczno-artystycznym, który będzie realizowany we współpracy z młodzieżą z Litwy.

W tym celu zaprasza zaangażowanych młodych ludzi, uzdolnionych artystycznie i interesujących się historią, w wieku od 16 do 20 lat na spotkanie, które odbędzie się  15 grudnia 2014 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Malborku o godzinie 14.00, w sali nr 06 (parter). W czasie spotkania pragniemy  ustalić tematykę projektu oraz zakres działań.  Chcielibyśmy, aby wspólna historia dwóch narodów Polski i Litwy stała się przyczynkiem do wzajemnego poznania się, poszerzenia wiadomości o naszych narodach, ich kulturze i sztuce. Pozwoliła w ramach dialogu międzykulturowego rozwinąć wspólne pasje i zainteresowania.

 

Więcej informacji można uzyskać:

Ewa Kasprzyk
Dział Edukacji MZM
tel. 55 647 09 84

 

NS