PLENDE
unesco logo kwidzyn logo sztum
Edukacja muzealna onlineWernisaż wystawy "Bohaterowie plebiscytu" na zamku w SztumieNowa identyfikacja wizualna  Muzeum Zamkowego w MalborkuRusza projekt "Przebudowa zabytkowych budynków gospodarczych na Przedzamczu zamku w Malborku wraz z ich dostosowaniem do funkcji kulturalno-edukacyjnych"
08-11-2022

Informacje / Pomorska Karta Turysty. Twój bilet do Muzeum Zamkowego w Malborku (i nie tylko!)

Pomorska Karta Turysty. Twój bilet do Muzeum Zamkowego w Malborku (i nie tylko!)

Miło nam poinformować, że Muzeum Zamkowe w Malborku zostało partnerem Pomorskiej Karty Turysty - Pakiet Metropolia. Kup ją i ciesz się swobodnym zwiedzaniem i oszczędnościami w wakacyjnym budżecie.

Z kartą w kieszeni i pakietem Metropolia zyskasz bezpłatny wstęp do blisko 20 atrakcji w całym Trójmieście i okolicach, w tym do muzeów, na sopockie molo czy do Akwarium Gdyńskiego. Bez konieczności kupowania wielu biletów - a przy tym oszczędzając ponad 50% kosztów zakupu pojedynczych wejściówek.

Czekają na Ciebie również zniżki w restauracjach i innych obiektach partnerskich oraz na atrakcje takie jak rejs na Westerplatte.

Dodatkowo, z Pomorską Kartą Turysty nie musisz martwić się o bilety na komunikację miejską - kupując pakiet Komunikacja masz darmowe przejazdy w całym Trójmieście. Zwiedzaj więc, ile się da, kiedy tylko chcesz!

 

Szczegóły na temat oferty znajdziesz TUTAJ!!!

 

← Powrót
NS