PLENDE
unesco logo kwidzyn logo sztum
Wystawa “Regnum defendo ense et alis tego stricto. Malbork w Prusach Królewskich” od 19 września w Muzeum Zamkowym w MalborkuRusza projekt "Przebudowa zabytkowych budynków gospodarczych na Przedzamczu zamku w Malborku wraz z ich dostosowaniem do funkcji kulturalno-edukacyjnych"Projekt Straty kontynuuacjaNowa identyfikacja wizualna Muzeum Zamkowego w Malborku
15-02-2018

Informacje / PRACA - specjalista ds. promocji

PRACA - specjalista ds. promocji

Jeśli chcesz pracować dla największego ceglanego zamku na świecie – Muzeum Zamkowego w Malborku i przy tym cenisz sobie rozwój, interesują Cię nowoczesne trendy marketingu, masz zdolności analityczne oraz lekkie pióro, lubisz organizować targi, ta oferta jest dla Ciebie.

Duże pole do wdrażania własnych pomysłów – to tylko kilka powodów, dla których warto przesłać do nas swoje CV. Aktualnie poszukujemy:

                                       SPECJALISTY DS. PROMOCJI I PR

                                                    Miejsce pracy: Malbork

Dlaczego warto? Czyli co firma może Ci zaoferować:

 • umowę o pracę
 • atrakcyjne wynagrodzenie,
 • pakiet benefitów,
 • niezbędne narzędzia pracy – telefon, laptop
 • duże możliwości rozwoju oraz realny wpływ na rozwój firmy.

Twoje obowiązki:

 • tworzenie i wdrażanie strategii marketingowej,
 • przygotowanie materiałów marketingowych i promocyjnych,
 • zarządzanie pracą partnerów marketingowych (drukarnie, graficy, agencje reklamowe),
 • promocja sklepu internetowego,
 • administrowanie stronami www oraz mediami społecznościowymi
 • przygotowywanie treści,
 • stała i bezpośrednia współpraca z pozostałymi działami firmy,
 • organizacja bieżących eventów i innych działań promocyjnych.

Jesteś idealnym kandydatem jeśli:

 • posiadasz przynajmniej 2 letnie doświadczenie w marketingu,
 • masz głowę pełną pomysłów, a każde zadanie traktujesz jak wyzwanie,
 • bardzo dobrze znasz narzędzia marketingowe
 • jesteś zorganizowany i kreatywny, bo zdarzają się trudne projekty, które wymagają niestandardowego podejścia
 • jesteś samodzielny i z inicjatywą w testowaniu nowych rozwiązań

 

CV należy składać na adres k.stankiewicz@zamek.malbork.pl lub osobiście w Dziale Kadr w godz. 7.30-15.30 do 28 lutego 2018.

 

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Muzeum Zamkowe w Malborku, ul. Starościńska 1, 82-200 Malbork.

← Powrót
KLAUZULA INFORMACYJNA


Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), publ. Dz. Urz. UE L Nr 119, s. 1 informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Muzeum Zamkowe w Malborku (ul. Starościńska 1, 82-200 Malbork) reprezentowane przez Dyrektora.
 2. W sprawach z zakresu ochrony danych osobowych mogą Państwo kontaktować się z Muzeum Zamkowym w Malborku pod adresem e-mail: inspektor@zamek.malbork.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy cywilnoprawnej.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji ww. celu z uwzględnieniem okresów przechowywania określonych w przepisach odrębnych, w tym przepisów archiwalnych.
 5. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. b) ww. rozporządzenia.
 6. Odbiorcami Pani/Pana danych będą podmioty, które na podstawie zawartych umów przetwarzają dane osobowe w imieniu Administratora.
  Osoba, której dane dotyczą ma prawo do:
  - dostępu do treści swoich danych oraz możliwości ich poprawiania, sprostowania, ograniczenia przetwarzania oraz do przenoszenia swoich danych, a także - w przypadkach przewidzianych prawem - prawo do usunięcia danych i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych.
  - wniesienia skargi do organu nadzorczego w przypadku gdy przetwarzanie danych odbywa się z naruszeniem przepisów powyższego rozporządzenia tj. Prezesa Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa
Podanie danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy cywilnoprawnej. Osoba, której dane dotyczą jest zobowiązana do ich podania. Konsekwencją niepodania danych osobowych jest brak możliwości zawarcia umowy. Ponadto informujemy, iż w związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych nie podlega Pan/Pani decyzjom, które się opierają wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym profilowaniu, o czym stanowi art. 22 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.