PLENDE
unesco logo kwidzyn logo sztum
Edukacja muzealna onlineWystawa Malbork między sacrum a politykąMuzeum Zamkowe w Malborku, Ośrodek Konferencyjny Karwan, 28-29 września 2022      Konferencja  „Średniowieczne i nowożytne zamki – granice i formy ochrony w XXI wieku”      Organizatorzy:  Muzeum Zamkowe w Malborku Polski Komitet Nowa identyfikacja wizualna  Muzeum Zamkowego w Malborku

Wydarzenia / 31 marca - 2 kwietnia 2017

„Polska Zobacz Więcej - Weekend za pół ceny”

 

 W weekend 31 marca - 02 kwietnia 2017 roku zapraszamy do Muzeum Zamkowego w Malborku, by wziąć udział w akcji Polska Zobacz więcej - Weekend za pół ceny. W tych dniach, wszystkie bilety do zamku można będzie zakupić z 50% upustem! To wyjątkowa okazja do wiosennej eksploracji zamku z rodziną, przyjaciółmi czy znajomymi.


„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to wykorzystanie sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych organizowanych przez polskie miasta i regiony i przeniesienie jej na poziom krajowy. Pierwszą inicjatywą wykorzystującą pomysł weekendowych obniżek do promocji turystycznej była akcja „Poznań za pół ceny”, która jest organizowana corocznie od 2008 roku przez Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną.

Akcja Polskiej Organizacji Turystycznej ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenia rodaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównym sezonem wakacyjnym.

www.polskazobaczwiecej.pl/

NS