PLENDE
unesco logo kwidzyn logo sztum
Straty wojenneKonferencja spotkania malborskieMuzeum Zamkowe w Malborku, Ośrodek Konferencyjny Karwan, 28-29 września 2022      Konferencja  „Średniowieczne i nowożytne zamki – granice i formy ochrony w XXI wieku”      Organizatorzy:  Muzeum Zamkowe w Malborku Polski Komitet Oferta edukacyjna MZM dla ukraińskich uchodźców wojennych

Wydarzenia / Gala Filmowa kończąca uroczyste obchody "Dnia Patrona"

Gala Filmowa kończąca uroczyste obchody "Dnia Patrona" Gala Filmowa kończąca uroczyste obchody "Dnia Patrona" Gala Filmowa kończąca uroczyste obchody "Dnia Patrona" Gala Filmowa kończąca uroczyste obchody "Dnia Patrona" Gala Filmowa kończąca uroczyste obchody "Dnia Patrona" Gala Filmowa kończąca uroczyste obchody "Dnia Patrona" Gala Filmowa kończąca uroczyste obchody "Dnia Patrona" Gala Filmowa kończąca uroczyste obchody "Dnia Patrona" Gala Filmowa kończąca uroczyste obchody "Dnia Patrona" Gala Filmowa kończąca uroczyste obchody "Dnia Patrona" Gala Filmowa kończąca uroczyste obchody "Dnia Patrona" Gala Filmowa kończąca uroczyste obchody "Dnia Patrona" Gala Filmowa kończąca uroczyste obchody "Dnia Patrona" Gala Filmowa kończąca uroczyste obchody "Dnia Patrona" Gala Filmowa kończąca uroczyste obchody "Dnia Patrona"

W murach naszego Ośrodka Konferencyjnego KARWAN, odbyła się X Gala Filmowa kończąca uroczyste obchody "Dnia Patrona" obchodzone corocznie przez I LO im. Henryka Sienkiewicza w Malborku. Prezentacje tegorocznej twórczości filmowej uczniów klas drugich (realizowanej w przestrzeniach zamkowych pod opiekuńczymi skrzydłami naszych muzealnych pedagogów), inspirowane były powieścią H. Sienkiewicza "Krzyżacy".

 

Jury przyznało nagrody i wyróżnienia w następujących kategoriach:


Najlepszy film: Klasa 2B

Scenariusz: Weronika Czermak, Kacper Kloniecki – 2B

Reżyseria: Weronika Czermak – 2B

Montaż: Julia Milek – 2B

Główna rola męska: Michał Pietruszyński – 2B

Epizodyczna rola męska: człowiek jedzący z miski – Samuel Nowaczek – 2D

Drugoplanowa rola męska: Damian Lipiński – 2B

Pierwszoplanowa rola żeńska: Olga Lech – 2B

Drugoplanowa rola żeńska: Zuzanna Paszkowska – 2A

Epizodyczna rola żeńska: Joanna Lamkowska – 2C

Wykonanie piosenki filmowej: Katarzyna Żołędowska – 2A

Plakat filmowy” Zuzanna Paszkowska, Jakub Szuryński – 2A

Wykorzystanie filmowych walorów zamku: Klasa 2B

Najlepsza scena kaskaderska: Danuśka spadająca ze stołu w objęcia Zbyszka – Klasa 2A

Dodatkowa scena finałowa: Oskar Nadolski, Edwin Pruchniewski – 2D

Najlepszy filmowy skok w dorosłość: Katarzyna Wolak, Jakub Koszewski, Oliwia Zalewska, Jakub Skrzyński – 2D

Najlepsza scena edukacyjna: Klasa 2C

Zabiegi scenograficzne: Szymon Duras, Jakub Szuryński, Oskar Wieliczko – 2A

Charakteryzacja i kostiumy: Klasa 2B

Najlepszy plakat – nagroda publiczności – Klasa 2A

 

Premierę miał też film  z udziałem naszego Działu Edukacji :-)

https://www.youtube.com/watch?v=J8TVj2HXPF4