PLENDE
unesco logo kwidzyn logo sztum
Straty wojenneSkarby Zamkowych Kolekcji - nowy projekt edukacyjny Muzeum Zamkowego w MalborkuDarmowy listopad2022Edukacja muzealna online

Wydarzenia / Noc Muzeów na Zamku w Malborku - 21 maja 2016

 

zdjecie Nooc Muzeów

 

 

Uwaga!


Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że ze względu na bardzo duże zainteresowanie Nocą Muzeów na Zamku w Malborku, wszystkie przygotowane przez MZM wejściówki na to wydarzenie zostały już wyczerpane.

 Serdecznie zapraszamy w sobotę, 21 maja, do wspólnego świętowania Europejskiej Nocy Muzeów na malborskim zamku. Hasło tegorocznej edycji Nocy Muzeów brzmi „Szlakiem kościołów i kaplic zamkowych”

Pod osłoną nocy, otworzymy dla naszych Gości podwoje jednego z największych zachowanych zespołów gotyckiej architektury na świecie! Pokażemy Wam zamek jakiego dotąd nie widzieliście wraz z odbudowanym kościołem Najświętszej Marii Panny i kaplicą Św. Anny, a także innymi zamkowymi kościołami i kaplicami, reprezentacyjnymi wnętrzami i tajemniczymi krużgankami. Początek nocnej wyprawy po zamku o godz. 19.30.

termin | sobota, 21 maja, początek godz. 19.30, ostatnie wejście godz. 23.00
zbiórka | plac przed recepcją Muzeum Zamkowego w Malborku
wstęp | wejściówka 1 PLN

UWAGA:

Ze względów bezpieczeństwa ilość wejściówek jest ograniczona. Zachęcamy do wcześniejszego nabycia wejściówek za pośrednictwem strony www.bilety.zamek.malbork.pl bądź w kasie Muzeum Zamkowego w Malborku od piątku, 13 maja 2016 r.

W dniach 18 - 20 maja 2016 r. kasa biletowa prowadzi rezerwacje dla grup zorganizowanych krajowych i zagranicznych.


Nie przyjmujemy rezerwacji indywidualnych.

Wejściówki mają dokładnie określoną godzinę wejścia na zamek. Prosimy o punktualne przybycie.

ZAPRASZAMY!
Tegoroczna Noc Muzeów na Zamku w Malborku jest organizowana wspólnie z Instytutem Kultury Miejskiej w Gdańsku: www.ikm.gda.pl

NS