PLENDE
unesco logo kwidzyn logo sztum
Muzeum Zamkowe w Malborku, Ośrodek Konferencyjny Karwan, 28-29 września 2022      Konferencja  „Średniowieczne i nowożytne zamki – granice i formy ochrony w XXI wieku”      Organizatorzy:  Muzeum Zamkowe w Malborku Polski Komitet Podcast Posłuchaj MuzeumRusza projekt "Przebudowa zabytkowych budynków gospodarczych na Przedzamczu zamku w Malborku wraz z ich dostosowaniem do funkcji kulturalno-edukacyjnych"Wystawa Malbork między sacrum a polityką

Wydarzenia / Pani Krystyna Stankiewicz odebrała podziękowania za 19 lat pracy na rzecz naszej instytucji.

Pani Krystyna Stankiewicz odebrała podziękowania za 19 lat pracy na rzecz naszej instytucji.Pani Krystyna Stankiewicz odebrała podziękowania za 19 lat pracy na rzecz naszej instytucji.Pani Krystyna Stankiewicz odebrała podziękowania za 19 lat pracy na rzecz naszej instytucji.Pani Krystyna Stankiewicz odebrała podziękowania za 19 lat pracy na rzecz naszej instytucji.

Janusz Trupinda, dyrektor Muzeum Zamkowego w Malborku pożegnał odchodzącą na zasłużony odpoczynek Krystynę Stankiewicz pełniącą funkcje kadrowej  Muzeum. Pani Krystyna odebrała podziękowania za 19 lat pracy na rzecz naszej instytucji. Dziękujemy za te wszystkie lata współpracy, wysiłków i starań. 

Życzymy zadowolenia płynącego z poczucia dobrze wypełnionej służby oraz realizacji planów, pasji i marzeń.

 

NS