PLENDE
unesco logo kwidzyn logo sztum
Wystawa „Ruiny i odbudowa w obiektywie Macieja Kilarskiego” 20 kwietnia ‒31 grudnia 2022 r. Sala wystaw czasowych, tzw. Łaźnia na Zamku ŚrednimNowa identyfikacja wizualna  Muzeum Zamkowego w MalborkuOferta edukacyjna MZM dla ukraińskich uchodźców wojennychKonferencja spotkania malborskie

Wydarzenia / Parozamkiem w piekny rejs – II edycja limitowanej serii voucherów wstępu

 

Oto kolejny przystanek na trasie naszego zamku na parę.

Parozamkiem w piekny rejs – Dolce Far Niente

Dolce Far Niente, czyli Słodkie Nicnierobienie to kolejny voucher wstępu na zamek z limitowanej serii zatytułowanej Parozamkiem w piękny rejs. Autorem pamiątkowego obrazka-wejściówki, jak poprzednio, jest pracownik MZM – artysta plastyk – Mariusz Stawarski.

 

A tak powstawał parozamek:

Wejściówki można będzie nabyć od 1 do 31 marca 2011 w cenie 35,– PLN w kasie muzealnej oraz w zamkowym sklepie internetowym.

Voucher upoważnia 1 osobę do jednorazowego wejścia do Muzeum Zamkowego od 1 marca do 30 kwietnia 2011 roku. Osoby, które pojawią się wówczas na zamku będą miały okazję obejrzeć kolejną odsłonę wystawy Goście zamku malborskiego w latach 1309-2009, która będzie od teraz stałą ekspozycją, a od 5 marca nową wystawę Amber Treasures / Skarby z bursztynu w odnowionej Łaźni Infirmerii.

 

Zapraszamy na kolejną część pięknego rejsu parozamkiem!

 

Kliknij, żeby obejrzeć poprzednią edycję voucherów Parozamkiem w piękny rejs