PLENDE
unesco logo kwidzyn logo sztum
Podcast Posłuchaj Muzeum60-lecie BiennaleNowa identyfikacja wizualna  Muzeum Zamkowego w MalborkuEdukacja muzealna online

Wydarzenia / Parozamkiem w piękny rejs – III edycja limitowanej serii voucherów wstępu

Informujemy, że rozpoczęcie sprzedaży trzeciej edycji voucherów z limitowanej serii Parozamkiem w piekny rejs zostaje przesunięte na 1 grudnia 2011. W związku z powyższym voucher będzie można wykorzystać do 31 stycznia 2012 roku.

Za przesunięcie przepraszamy!
 


To już trzecia edycja limitowanego vouchera wstępu Parozamkiem w piękny rejs.

Suchą Stopą pod Kilem to nowa odsłona serii. Tym razem wyruszamy zamkiem przez pustynię:
   

Parozamkiem w piękny rejs – Suchą stopą pod kilem


Przez cały grudzień w kasach muzealnych oraz w zamkowym e-sklepie będzie można nabyć w cenie 29 PLN voucher uprawniający jedną osobę do wstępu do Muzeum Zamkowego. Wejściówki Suchą Stopą pod Kilem można wykorzystać do końca stycznia 2012 roku.

 Cała seria zatytułowana Parozamkiem w piękny rejs została zaprojektowana przez artystę-plastyka MZM Mariusza Stawarskiego. Jest to projekt przewidziany na lata 2010-2013. W tym czasie, każdego roku w marcu i listopadzie, Muzeum Zamkowe w Malborku emituje artystyczne serie voucherów wstępu, które mogą zostać oprawione jako ozdobny obrazek na ścianę, a także stanowić początek wspaniałej kolekcji. Ostatnia edycja przewidziana jest na marzec 2013 roku.

 

NS