PLENDE
unesco logo kwidzyn logo sztum
Podcast Posłuchaj MuzeumNowa identyfikacja wizualna  Muzeum Zamkowego w MalborkuWystawa „Ruiny i odbudowa w obiektywie Macieja Kilarskiego” 20 kwietnia ‒31 grudnia 2022 r. Sala wystaw czasowych, tzw. Łaźnia na Zamku ŚrednimEdukacja muzealna online

Wydarzenia / Relacja z otwarcia wystawy "Prusowie" w zamku w Sztumie.

Relacja z otwarcia wystawy "Prusowie" w zamku w Sztumie.Relacja z otwarcia wystawy "Prusowie" w zamku w Sztumie.Relacja z otwarcia wystawy "Prusowie" w zamku w Sztumie.Relacja z otwarcia wystawy "Prusowie" w zamku w Sztumie.Relacja z otwarcia wystawy "Prusowie" w zamku w Sztumie.Relacja z otwarcia wystawy "Prusowie" w zamku w Sztumie.Relacja z otwarcia wystawy "Prusowie" w zamku w Sztumie.Relacja z otwarcia wystawy "Prusowie" w zamku w Sztumie.Relacja z otwarcia wystawy "Prusowie" w zamku w Sztumie.Relacja z otwarcia wystawy "Prusowie" w zamku w Sztumie.Relacja z otwarcia wystawy "Prusowie" w zamku w Sztumie.Relacja z otwarcia wystawy "Prusowie" w zamku w Sztumie.

Od piątku 26 lipca w sztumskim zamku możemy oglądać nową wystawę "Prusowie. Życie i kultura mieszkańców średniowiecznej Pomezanii w XII-XV wieku". Uroczystego otwarcia dokonał dyrektor Janusz Trupinda w obecności licznie zgromadzonej publiczności. Kurator wystawy  Zbigniew Sawicki z Działu Archeologii Muzeum Zamkowego, wprowadził Gości w tematykę wystawy.

Czytaj więcej nt. wystawy.

Wystawa czynna do końca 2020 roku. Zapraszamy do zamku w Sztumie !

 

 

 

 

NS