PLENDE
unesco logo kwidzyn logo sztum
Skarby Zamkowych Kolekcji - nowy projekt edukacyjny Muzeum Zamkowego w MalborkuStraty wojenne60-lecie BiennaleRusza projekt "Przebudowa zabytkowych budynków gospodarczych na Przedzamczu zamku w Malborku wraz z ich dostosowaniem do funkcji kulturalno-edukacyjnych"

Wydarzenia / Relacja z posiedzenia Rady Muzeum.

Relacja z posiedzenia Rady Muzeum.Relacja z posiedzenia Rady Muzeum.Relacja z posiedzenia Rady Muzeum.Relacja z posiedzenia Rady Muzeum.Relacja z posiedzenia Rady Muzeum.Relacja z posiedzenia Rady Muzeum.Relacja z posiedzenia Rady Muzeum.Relacja z posiedzenia Rady Muzeum.Relacja z posiedzenia Rady Muzeum.Relacja z posiedzenia Rady Muzeum.Relacja z posiedzenia Rady Muzeum.Relacja z posiedzenia Rady Muzeum.Relacja z posiedzenia Rady Muzeum.Relacja z posiedzenia Rady Muzeum.

W poniedziałek 9 grudnia w Muzeum Zamkowym odbyło się ostatnie posiedzenie Rady Muzeum Zamkowego w Malborku V Kadencji. Była to okazja do podsumowania czterech lat współpracy. Każdy z członków Rady ocenił kadencję ze swojej perspektywy, a dyskusja dotyczyła też przyszłych zamierzeń Muzeum, które przedstawił dyrektor dr hab. Janusz Trupinda. Dyrektor, w obecności dyrektora seniora, Mariusza Mierzwińskiego i zastępców dyrektora MZM, Beaty Stawarskiej i Kazimierza Bogusza podziękował członkom Rady za aktywność i wsparcie Muzeum w latach 2015-2019 wręczając specjalne listy gratulacyjne.

09.12.2019

NS