PLENDE
unesco logo kwidzyn logo sztum
Edukacja muzealna onlineMuzeum Zamkowe w Malborku, Ośrodek Konferencyjny Karwan, 28-29 września 2022      Konferencja  „Średniowieczne i nowożytne zamki – granice i formy ochrony w XXI wieku”      Organizatorzy:  Muzeum Zamkowe w Malborku Polski Komitet Podcast Posłuchaj Muzeum60-lecie Biennale

Wydarzenia / Relacja z promocji książki " Organizacja życia na zamku krzyżackim w Malborku..."

Relacja z promocji książki " Organizacja życia na zamku krzyżackim w Malborku..."Relacja z promocji książki " Organizacja życia na zamku krzyżackim w Malborku..."Relacja z promocji książki " Organizacja życia na zamku krzyżackim w Malborku..."Relacja z promocji książki " Organizacja życia na zamku krzyżackim w Malborku..."Relacja z promocji książki " Organizacja życia na zamku krzyżackim w Malborku..."Relacja z promocji książki " Organizacja życia na zamku krzyżackim w Malborku..."Relacja z promocji książki " Organizacja życia na zamku krzyżackim w Malborku..."Relacja z promocji książki " Organizacja życia na zamku krzyżackim w Malborku..."

W środę 11 grudnia mogliśmy gościć w gdańskiej bibliotece na ul. Mariackiej na promocji książki " Organizacja życia na zamku krzyżackim w Malborku w czasach wielkich mistrzów 1309-1457". Autorzy - Janusz Trupinda i Sławomir Jóźwiak - w ciekawy sposób zapoznali zgromadzonych czytelników z wieloma aspektami powstawania książki. To już trzecie wydanie, poszerzone o nowe informacje na temat funkcjonowania stołecznego zamku w Malborku. Dziekujemy wszystkim przybyłym na spotkanie i zachęcamy do lektury.

Wydawnictwo dostępne w sklepie zamkowym oraz ONLINE.

11.12.2019

NS