PLENDE
unesco logo kwidzyn logo sztum
Edukacja muzealna onlineStraty wojenneWystawa „Ruiny i odbudowa w obiektywie Macieja Kilarskiego” 20 kwietnia ‒31 grudnia 2022 r. Sala wystaw czasowych, tzw. Łaźnia na Zamku ŚrednimMuzeum Zamkowe w Malborku, Ośrodek Konferencyjny Karwan, 28-29 września 2022      Konferencja  „Średniowieczne i nowożytne zamki – granice i formy ochrony w XXI wieku”      Organizatorzy:  Muzeum Zamkowe w Malborku Polski Komitet

Wydarzenia / Relacja z promocji wydawnictwa.

Relacja z promocji wydawnictwa.Relacja z promocji wydawnictwa.Relacja z promocji wydawnictwa.

W ubiegły piątek 22 lutego mogliśmy ponownie gościć w bibliotece na Mariackiej.  Tym razem zaprosiliśmy na spotkanie z Antonim Romualdem Chodyńskim, który jest autorem wydawnictwa o broni obuchowej i drzewcowej. Zgromadzona publiczność mogła wysłuchać ciekawych historii nt. malborkiej kolekcji broni. Promocja zakończyła się wpisami dedykacji dla wszystkich, którzy mieli możliowść nabycia tego bardzo ciekawego wydawnictwa. Dziękujemy wszystkim przybyłym na spotkanie.

 

Relacja VIDEO.

Zdjęcia i realizacja: Mirosław Koźbiał

WMG VIDEO

 

Broń drzewcowa i obuchowa w zbiorach Muzeum Zamkowego w Malborku, Antoni Romuald Chodyński, Malbork 2018 - dostępna w sklepach zamkowych oraz online.