PLENDE
unesco logo kwidzyn logo sztum
Rusza projekt "Przebudowa zabytkowych budynków gospodarczych na Przedzamczu zamku w Malborku wraz z ich dostosowaniem do funkcji kulturalno-edukacyjnych"Skarby Zamkowych Kolekcji - nowy projekt edukacyjny Muzeum Zamkowego w MalborkuNowa identyfikacja wizualna  Muzeum Zamkowego w MalborkuStraty wojenne

Wydarzenia / Rozsmakuj się w Metropolii - weekend za pół ceny

 

Już w najbliższy weekend 29-30 marca 2014 roku zapraszamy do Muzeum Zamkowego w Malborku, by wziąć udział w akcji Rozsmakuj się w Metropolii – czyli malborskim Weekendzie za pół ceny. W tych dniach, wszystkie bilety do zamku można będzie zakupić z 50% upustem! To wyjątkowa okazja do wiosennej eksploracji zamku z rodziną, przyjaciółmi czy znajomymi.

W malborskiej promocyjnej akcji „Weekend za pół ceny” biorą udział hotele, restauracje, obiekty kulturalne i sportowe, których kompletna lista znajduje się pod linkiem: Rozsmakuj się w Metropolii (www).


Zapraszamy na akcję Wielkich zniżek!

Akcja „Rozsmakuj się w Metropolii” została zapoczątkowana w Gdańsku i rozszerzona na 9 miejscowości: Malbork, Nowy Dwór Gdański, Pruszcz Gdański, Gniewino, Łebę, Tczew, Gniew i Sopot przez trzy wiosenne weekendy.
 

***

Terminy weekendu w Metropolii:

29-30 marca:     Malbork, Nowy Dwór Gdański, Sopot
5-6 kwietnia:      Pruszcz Gdański, Gniewino, Łeba
12-13 kwietnia: Tczew, Gniew, Gdańsk 

NS