PLENDE
unesco logo kwidzyn logo sztum
Skarby Zamkowych Kolekcji - nowy projekt edukacyjny Muzeum Zamkowego w Malborku60-lecie BiennaleStraty wojenneRusza projekt "Przebudowa zabytkowych budynków gospodarczych na Przedzamczu zamku w Malborku wraz z ich dostosowaniem do funkcji kulturalno-edukacyjnych"

Wydarzenia / Spotkania i wykłady kuratorskie towarzyszące wystawie "Ruiny i odbudowa w obiektywie Maciej Kilarskiego"

Spotkania i wykłady kuratorskie towarzyszące wystawie "Ruiny i odbudowa w obiektywie Maciej Kilarskiego"Spotkania i wykłady kuratorskie towarzyszące wystawie "Ruiny i odbudowa w obiektywie Maciej Kilarskiego"

Muzeum Zamkowe w Malborku zaprasza  od czerwca do lipca 2022 r. na wykłady kuratorskie jako wydarzenie towarzyszące wystawie „Ruiny i odbudowa w obiektywie Macieja Kilarskiego”.

 

10 czerwca 2022 r . o godz.17.00  spotkanie na temat: „O początkach fotografii dokumentalnej w zamku malborskim” poprowadzi dr Barbara Pospieszna w sali w Ośrodku Konferencyjnym w Karwanie.

 

15 czerwca 2022 r. o godz. 17. spotkanie na temat: „Odbudowa Kościoła NMP w zamku w Malborku” poprowadzi Bernard Jesionowski w Kościele NMP w Zamku Wysokim. 

 

30 czerwca 2022 r. o godz. 17.00 spotkanie na temat: „Maciej Kilarski – człowiek wielu pasji” poprowadzi Jolanta Justa w sali  w Ośrodku Konferencyjnym w Karwanie.

 

5 lipca 2022 r. o godz.16.00 spotkanie na temat: „Marienburg Baujahr jako źródło do odbudowy zamku” poprowadzi Ryszard Rząd w sali w Ośrodku Konferencyjnym w Karwanie.

 

 Wstęp na wykłady po zakupieniu biletu w kasie muzeum w cenie 5 zł od osoby.

 

NS