PLENDE
unesco logo kwidzyn logo sztum
Nowa identyfikacja wizualna  Muzeum Zamkowego w MalborkuWernisaż wystawy "Bohaterowie plebiscytu" na zamku w SztumieStraty wojenneEdukacja muzealna online

Wydarzenia / W poszukiwaniu Mikołaja na zamku

UWAGA: nie ma juz biletów dla osób indywidualnych. Posiadamy wolne terminy dla grup ze szkół oraz przedszkoli na godz. 13.00 oraz 14.00. Kontakt w sprawie rezerwacji pod nr tel. 055 647 08 57.

 

 

W poszukiwaniu Mikołaja na zamku

 

Zamek w Malborku kryje wiele tajemnic, a jedną z nich jest... św. Mikołaj. Czy uda Wam się go odnaleźć? Zapraszamy. Oczywiście, postaramy się Wam pomóc w poszukiwaniach, ale nie będzie to takie proste.

W owianych magią świąt komnatach zamkowych znajdziecie litery, z których ułożycie hasło. Będzie Wam ono potrzebne, aby dostać się na specjalne warsztaty ceramiczne. Na nich otrzymacie kolejne zadanie, po ukończeniu którego, będziecie już blisko odnalezienia św. Mikołaja.

Jedno jest pewne. 6 grudnia 2016, czeka Was wspaniała zabawa. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 5-10 lat, ale tylko z opiekunami. Wejścia o pełnych godzinach 16.00, 17.00 oraz 18.00. Bilety w cenie 7 zł (dziecko) oraz 12 zł (dorosły) do nabycia w kasach muzeum lub na www.bilety.zamek.malbork.pl

Zbiórka o wyznaczonych godzinach przy kasach muzeum.

 

Czujecie już ten zapach cynamonu, pomarańczy i gorącej czekolady?

To magia świąt... U nas już jest :-).


                        SPONSORZY WYDARZENIA

 

                                 Irena i Dariusz Grzesik   

             

 

                                        

 

 

                    

 

               

 

           

 

                        

 

              

 

                         

                 Kwidzyńskie Centrum Biurowo Papiernicze

 

 

                                     Dziękujemy :-)

 

NS