PLENDE
unesco logo kwidzyn logo sztum
Konferencja spotkania malborskieNowa identyfikacja wizualna  Muzeum Zamkowego w MalborkuWystawa Malbork między sacrum a politykąRusza projekt "Przebudowa zabytkowych budynków gospodarczych na Przedzamczu zamku w Malborku wraz z ich dostosowaniem do funkcji kulturalno-edukacyjnych"

Wydarzenia / W poszukiwaniu Mikołaja na zamku – akcja 6 grudnia

W poszukiwaniu Mikołaja na zamku – akcja 6 grudniaW poszukiwaniu Mikołaja na zamku – akcja 6 grudniaW poszukiwaniu Mikołaja na zamku – akcja 6 grudniaW poszukiwaniu Mikołaja na zamku – akcja 6 grudniaW poszukiwaniu Mikołaja na zamku – akcja 6 grudniaW poszukiwaniu Mikołaja na zamku – akcja 6 grudniaW poszukiwaniu Mikołaja na zamku – akcja 6 grudniaW poszukiwaniu Mikołaja na zamku – akcja 6 grudniaW poszukiwaniu Mikołaja na zamku – akcja 6 grudniaW poszukiwaniu Mikołaja na zamku – akcja 6 grudniaW poszukiwaniu Mikołaja na zamku – akcja 6 grudnia

Tegoroczne poszukiwania Mikołaja na zamku były smaczne, ciepłe i zwieńczone sukcesem! Sowa okazała się nie tylko hasłem kluczem, ale również mądrą głową, opowiadającą bajki! Nasi najmłodsi goście, w towarzystwie przewodników - Moniki, Kasi i Rafała, wzięli udział w zamkowych podchodach podążając śladami Świętego Mikołaja. W Kuchni Konwentu na Zamku Wysokim rozgrzali się pyszną gorącą czekoladą i odebrali z rąk Mikołaja prezenty. Dzień zaliczamy do bardzo udanych.

Serdeczne podziękowania przekazujemy sponsorom akcji – restauracji Gothic Cafe&Restaurant, restauracji Piwniczka, hurtowni spożywczej SAD oraz firmie MC Donald’s w Malborku.

Do zobaczenia za rok o tej samej porze - ciekawe, gdzie wtedy ukryje się Mikołaj...

NS