PLENDE
unesco logo kwidzyn logo sztum
Rusza projekt "Przebudowa zabytkowych budynków gospodarczych na Przedzamczu zamku w Malborku wraz z ich dostosowaniem do funkcji kulturalno-edukacyjnych"Wystawa Malbork między sacrum a politykąEdukacja muzealna onlineSkarby Zamkowych Kolekcji - nowy projekt edukacyjny Muzeum Zamkowego w Malborku

Wydarzenia / Wieczór zakochanych na zamku w Malborku

Walentynki na zamku w Malborku


Miłość wplata się w bieg historii od zarania dziejów.
13 lutego (w sobotę) Muzeum Zamkowe w Malborku zaprasza na wieczór zakochanych - śladami motywów miłosnych, podczas nocnego zwiedzania zamku.


Tego wieczoru otworzymy dla Was podwoje jednego z największych zachowanych zespołów gotyckiej architektury na świecie. Pod osłoną granatu nieba podążycie śladem miłosnej symboliki w wielkim, dostojnym zamku. Pośród zamkowych, potężnych murów będziecie świadkami pojedynku dwóch mężów o serce tej jedynej, białogłowy – miłości życia. Podczas zwiedzania do wygrania atrakcyjne nagrody dla Dwojga, ufundowane przez sponsorów wydarzenia:

*Hotel Centrum Malbork
*City Club & Bowling Malbork
*Barka Flisak
*Spa Heldruk
* Restauracja Piwniczka

 

Wspaniałe kolacje dla Dwojga, zniżki, rabaty, kręgle, seanse SPA - to wszystko do wygrania podczas walentynkowego zwiedzania zamku.
 

Moc wrażeń tylko w Wieczór Zakochanych!

Zapraszamy w sobotę, 13 lutego 2016 roku.
Początek wyprawy z przewodnikiem po zamku godz. 17.30.

Bilety wstępu w cenie:
50 PLN/ para
25 PLN/ pojedyncza osoba

do nabycia od czwartku, 4 lutego 2016 roku w kasie Muzeum Zamkowego w Malborku  oraz w sprzedaży on-line na www.bilety.zamek.malbork.pl
 

Liczba miejsc ograniczona!
 

Spędź romantyczny wieczór w historycznej scenerii malborskiej warowni.

 


Sponsorzy:

       

SPA Heldruk

    
 

NS