PLENDE
unesco logo kwidzyn logo sztum
Rusza projekt "Przebudowa zabytkowych budynków gospodarczych na Przedzamczu zamku w Malborku wraz z ich dostosowaniem do funkcji kulturalno-edukacyjnych"Podcast Posłuchaj MuzeumWystawa Malbork między sacrum a politykąNowa identyfikacja wizualna  Muzeum Zamkowego w Malborku

Wydarzenia / Zamkowe Kameralia

 

 

Zamkowe Kameralia:  25 marca  2013 (poniedziałek), godz. 18:00
Miejsce koncertu:        Sala Kapitulna (Zamek Wysoki)

Już w najbliższy poniedziałek, 25 marca o godz. 18.00 Muzeum Zamkowe w Malborku oraz Malborskie Centrum Kultury Kwadrat zapraszają wszystkich wielbicieli muzyki klasycznej do Sali Kapitulnej Zamku Wysokiego, na inaugurację kolejnego sezonu spotkań muzycznych z cyklu „Zamkowe Kameralia”.

Tym razem wystąpią dwa chóry:

Pro Anima - działający od roku 2000, przy Parafii Gwiazda Morza w Sopocie - chór mieszany pod dyrekcją Mai Zalesińskiej oraz powstały z jego części w roku 2006, męski chór Canticum Novum - pod dyrekcją Arkadiusza Wanata.


Dzięki przygotowanemu repertuarowi, Sala Kapitulna wypełni się dźwiękami muzyki pasyjnej, która idealnie wpisuje się w klimat Wielkiego Postu.


Bilety w cenie:
12,00 PLN - bilet normalny oraz 7,00 PLN - bilet ulgowy do nabycia w dniu koncertu w Kasie Muzeum Zamkowego w Malborku.

Bilet ulgowy przysługuje uczniom szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich oraz emerytom i rencistom powyżej 50. roku życia za okazaniem ważnej legitymacji. Dzieci do lat 7 mają wstęp bezpłatny.


Serdecznie zapraszamy!

NS