PLENDE
unesco logo kwidzyn logo sztum
Edukacja muzealna onlineStraty wojennePodcast Posłuchaj MuzeumSkarby Zamkowych Kolekcji - nowy projekt edukacyjny Muzeum Zamkowego w Malborku

Wydarzenia / Zamkowe Kameralia - 23 października - Przemysław Strączek Trio

 Zamkowe Kameralia - 23 października 2014

 
 

Data koncertu:      23 października, godz. 18:00
Miejsce koncertu:  Przyziemie KARWANU
Bilety:                   12,00 PLN (normalny), 7,00 PLN (ulgowy) - do nabycia w Kasie Muzeum Zamkowego w Malborku, od poniedziałku, 20 października 2014.

 

Muzeum Zamkowe w Malborku oraz Stowarzyszenie Miłośników Muzyki w Malborku ma zaszczyt zaprosić wszystkich pasjonatów muzyki klasycznej i jazzowej na październikowy koncert jazzowy w ramach  "Zamkowych Kameraliów".

23 października (czwartek) w Przyziemiu KARWANU zagra dla Państwa Przemysław Strączek Trio.

 

JAZZ JAZZ JAZZ JAZZ JAZZ JAZZ JAZZ JAZZ JAZZ JAZZ

 

Przemysław Strączek International Group

Przemysław Strączek Trio
Przemysław Strączek - gitara
Francesco Angiuli (IT) - kontrabas
Flavio Li Vigni (UK/IT) - perkusja

Przemysław Strączek International Group
fot. archiwum zespołu

Przemysław Strączek - gitarzysta jazzowy, kompozytor, aranżer, pedagog, absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego, laureat Mistrzowskiego Konkursu Gitarzystów Jazzowych im. Marka Blizińskiego w Warszawie, finalista ogólnoświatowego konkursu solistycznego Thailand International Jazz Conference Solo Competition organizowanego przez College of Music, Mahidol University of Salaya w Bangkoku. W 2013 roku otrzymał Nagrodę Specjalną Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bogdana Zdrojewskiego za osiągnięcia artystyczne. Koncertował w wielu ośrodkach społeczno-kulturalnych i na festiwalach jazzowych W Polsce, (m.in. Letni Festiwal w Piwnicy pod Baranami, Jazz w Ruinach w Gliwicach, Jazz i okolice w Katowicach, Krakowskie Zaduszki Jazzowe, Tu Jazz w Warszawie) Czechach (Międzynarodowy Festiwal Jazzowy w Usti nad Labem) Hiszpanii, Wielkiej Brytanii (London Jazz Festival) USA i Tajlandii (Thailand International Jazz Conference). Autor trzech płyt " Earthly Room" 2007,"Light & Shadow" - 2010 oraz "Evans" 2012 nagraną z gitarzystą z Hong Kongu Teriverem Cheung.

http://www.youtube.com/watch?v=uFdrc1IERm8
http://musicians.allaboutjazz.com/musician.php?id=29032#.UhM8X8UwCCI
 fot. archiwum zespołu

Muzyka zespołu to autorski projekt lidera Przemysława Strączka nawiązującej do współczesnej muzyki improwizowanej. Ideą przedsięwzięcia jest połączenie kolektywu międzynarodowego, w którym istotną rolę odgrywa osobowość każdego członka zespołu. Muzycy poznali się w Wielkiej Brytanii podczas trasy koncertowej w marcu 2011 roku. Grupa koncertowała na wielu festiwalach i koncertach klubowych w Polsce (m.in. Krakowskie Zaduszki Jazzowe, Festiwal Jazz i Okolice w Katowicach.
2011, Jazz w Ruinach w Gliwicach, Międzynarodowy Festiwal w Prudniku w 2012 oraz w Wielkiej Brytanii (m. in. Londyn - Posk Jazz Cafe, Charlie Wright\'s International) i w Coventry (Adsum)

 

***

BILETY

 

Bilety w cenie 12,00 PLN (normalny), 7,00 PLN (ulgowy) - do nabycia w Kasie Muzeum Zamkowego w Malborku, od poniedziałku 20 października 2014.

 


 

Organizatorzy:

 

                         

Muzeum Zamkowe w Malborku          Stowarzyszenie Miłośników MuzykiProjekt "Zamkowe Kameralia" współfinansowany przez:

                 

 

Partnerzy:


 
Patroni medialni:

 

     

          


 

 

 


 

KLAUZULA INFORMACYJNA


Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), publ. Dz. Urz. UE L Nr 119, s. 1 informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Muzeum Zamkowe w Malborku (ul. Starościńska 1, 82-200 Malbork) reprezentowane przez Dyrektora.
 2. W sprawach z zakresu ochrony danych osobowych mogą Państwo kontaktować się z Muzeum Zamkowym w Malborku pod adresem e-mail: inspektor@zamek.malbork.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy cywilnoprawnej.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji ww. celu z uwzględnieniem okresów przechowywania określonych w przepisach odrębnych, w tym przepisów archiwalnych.
 5. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. b) ww. rozporządzenia.
 6. Odbiorcami Pani/Pana danych będą podmioty, które na podstawie zawartych umów przetwarzają dane osobowe w imieniu Administratora.
  Osoba, której dane dotyczą ma prawo do:
  - dostępu do treści swoich danych oraz możliwości ich poprawiania, sprostowania, ograniczenia przetwarzania oraz do przenoszenia swoich danych, a także - w przypadkach przewidzianych prawem - prawo do usunięcia danych i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych.
  - wniesienia skargi do organu nadzorczego w przypadku gdy przetwarzanie danych odbywa się z naruszeniem przepisów powyższego rozporządzenia tj. Prezesa Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa
Podanie danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy cywilnoprawnej. Osoba, której dane dotyczą jest zobowiązana do ich podania. Konsekwencją niepodania danych osobowych jest brak możliwości zawarcia umowy. Ponadto informujemy, iż w związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych nie podlega Pan/Pani decyzjom, które się opierają wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym profilowaniu, o czym stanowi art. 22 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.