PLENDE
unesco logo kwidzyn logo sztum
Edukacja muzealna onlineRusza projekt "Przebudowa zabytkowych budynków gospodarczych na Przedzamczu zamku w Malborku wraz z ich dostosowaniem do funkcji kulturalno-edukacyjnych"Wernisaż wystawy "Bohaterowie plebiscytu" na zamku w SztumieSkarby Zamkowych Kolekcji - nowy projekt edukacyjny Muzeum Zamkowego w Malborku

Wydarzenia / Zamkowe kameralia - Festiwal Kultury Białoruskiej

Zamkowe kameralia - Festiwal Kultury Białoruskiej

Mariusz Kaszkowiak i Igor Jankowski oraz Malborskie Stowarzyszenie OŚ i Muzeum Zamkowe w Malborku zapraszają miłośników kultury białoruskiej na kolejny unikalny i niezwykły koncert, na wielkie wydarzenie kulturalne !

W ramach VII już edycji Dni Kultury Białoruskiej na Pomorzu oraz promocji najnowszej płyty pomysłodawcy i dyrektora muzycznego festiwalu - Igora Jankowskiego pt. Qvo Vadis, w niezwykle interesującym programie wystąpią przed malborską publicznością utalentowani i wybitni artyści.
Młodzi wirtuozi sceny naszego wschodniego sąsiada zdążyli już przyzwyczaić malborczyków do tego, że ich występy stoją na najwyższym światowym poziomie. Nie inaczej będzie i w tym roku…
Organizatorzy zapraszają !  Sala koncertowa KARWAN 25 kwietnia  na godz. 18:00. 
Nie wolno tego przegapić!

Bilety na to wydarzenie można nabyć w kasie Muzeum Zamkowego oraz przez Internet  https://bilety.zamek.malbork.pl/ w cenie 40 zł (bilet normalny) i 25 zł (bilet ulgowy). Dzieci do lat siedmiu wstęp bezpłatny.

Zapraszamy !

NS