Dziś muzeum czynne jest w godzinach: 9:00 - 16:00 (wnętrza Trasy Historycznej do 15:00)

Aktualności

„Potencjał dziedzictwa kulturowego dla biznesu” – relacja ze szkolenia.

Sala konferencyjna. Ujęcie pokazuje od tylu siedzących uczestników. Na wprost obiektywu stół prezydialny, nad nim ekran z wyświetlaną prezentacją. Przy stole przodem do widowni trzy prelegentki.
Za nami wyjątkowe szkolenie „Potencjał dziedzictwa kulturowego dla biznesu. Jak budować efektywne partnerstwo kultury i biznesu.”
Do zamkowego Karwanu przybyli lokalni przedsiębiorcy różnych branż, by wspólnie porozmawiać o korzyściach, jakie niesie ze sobą współpraca biznesu i kultury. Celem spotkania było wskazanie na wartość dziedzictwa kulturowego dla różnego rodzaju działalności gospodarczej.
Szkolenie przeprowadziły Beata Hodorowicz i Aleksandra Schoen-Żmijowa z Zamek Królewski na Wawelu i serdecznie dziękujemy za podzielenie się swoim ogromnym i inspirującym doświadczeniem.
Dziękujemy także uczestnikom spotkania licząc, że szkolenie przyniosło ogrom ciekawych pomysłów, znajomości i przyszłej współpracy.
 
Prelrgentka konferencji podczas prezentacji tematu.
Uczestnicy konferencji w sali odczytowej.

Wydarzenie zorganizowane w ramach zadania „Przebudowa zabytkowych budynków gospodarczych na Przedzamczu zamku w Malborku wraz z ich dostosowaniem do funkcji kulturalno-edukacyjnych” dofinansowanego z Programu Kultura (MF EOG).

Bilety

Kup bilet w naszym systemie online

Godziny otwarcia

  • Pn - Ndz:9:00 - 16:00
Wystawy
  • Wt - Ndz:9:00 - 15:00

Kontakt

Informacja turystyczna

  • +48 55 647 08 00
  • +48 55 647 09 02
  • +48 55 647 09 78