Dziś muzeum czynne jest w godzinach: 9:00 - 16:00 (wnętrza Trasy Historycznej do 15:00)

Aktualności

Umowa o współpracy z Centrum Studiów Mediewistycznych KUL

Dziś w Muzeum Zamkowym w Malborku została podpisana umowa o współpracy pomiędzy MZM a Katolickim Uniwersytetem Lubelskim – a zasadniczo z Centrum Studiów Mediewistycznych. Zakres tej współpracy to: prowadzenie wspólnych działań o charakterze naukowym, dydaktycznym i kulturalnym w zakresie współorganizacji konferencji, seminariów, wykładów i warsztatów naukowych poświęconych problematyce dziejów i kultury średniowiecza a także badań dziejów średniowiecznych dawnego władztwa krzyżackiego.

W ramach tej umowy MZM zobowiązuje się do informowania Centrum Studiów Mediewistycznych o swoich pracach badawczych, konferencjach, wystawach i wydarzeniach dot. problematyki średniowiecznych dziejów i kultury oraz do umieszczania informacji i współpracy pomiędzy MZM a Centrum Studiów Mediewistycznych  na własnej stronie www.

Ze strony CSM za realizację umowy odpowiada dr hab. Paweł Kras, prof. KUL
Z strony MZM – Zastępca Dyrektora ds. Naukowo-Konserwatorskich, Agnieszka Kowalska.

Dyrektor Muzeum Zamkowego w Malborku doktor habilitowany Janusz Trupinda i doktor habilitowany Paweł Kras z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego podpisują umowy o współpracy
Dyrektor Muzeum Zamkowego w Malborku doktor habilitowany Janusz Trupinda i doktor habilitowany Paweł Kras z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego wymieniają podpisane umowy.

Bilety

Kup bilet w naszym systemie online

Godziny otwarcia

  • Pn - Ndz:9:00 - 16:00
Wystawy
  • Wt - Ndz:9:00 - 15:00

Kontakt

Informacja turystyczna

  • +48 55 647 08 00
  • +48 55 647 09 02
  • +48 55 647 09 78